Honeywell

» Choose Your Country
Honeywell Life Safety Austria

Markalar

ESSER by Honeywell

Bilindiği gibi güçlü bir marka, yakın ve kalıcı müşteri bağları için emin bir temel oluşturur. ESSER bu ölçütle, dinamik bir rekabet ortamında büyümeye devam etmek için mevcut potansiyeli kullanmaktadır. ESSER markası burada yenilikçi ve kaliteli yangından korunma sistemlerini temsil etmektedir. Biz size sektörde dengini arayan yoğunlaştırılmış bir bil-yap sunuyoruz.

35 yıldır yetkinlik, yenilikçilik ve tutarlı piyasa ve müşteri odaklı çalışma ESSER ürün markasının başarılı gelişimini ortaya koyuyor. Yangın algilama ve alarm tekniği alanındaki kapsamlı ürün programı münferit, kişisel olarak entegre edilebilen sistem hizmetlerini kapsar. Böylece her talep için en iyi şekilde birbirine uydurulmuş ürünlerle kişiye özel bir genel yangın koruma konsepti planlanıp uygulanabilir.

Novar GmbH şirketinin Honeywell tarafından Nisan 2005 tarihinde devralınmasından bu yana ESSER ürün markası dünya çapında lider bir kuruluşun bir parçasıdır.

AV Digital’in 2008 yılının başında Honeywell tarafından devralınmasıyla, ESSER ürün portföyü başka bir başarılı ürün alanı olan elektroakustik ses alarm ve anons sistemleri ve ile genişledi. Bu ürün serisinin çok gelişmiş yenilikleri sayesinde hedefe odaklı bilgi aktarımı ve en büyük bina komplekslerinde bile tahliye işlemleri yapılabiliyor.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri ürünler

bölümünden ya da www.esser-systems.com adresinden edinebilirsiniz.

Ackermann by Honewell

Hastaneler ve bakım tesisleri iletişim sistemlerinde 40 yıldan uzun bir zamandır geleneksel ACKERMANN markasına güveniyor. ACKERMANN’nun faaliyet alanı yenilikçi iletişim ve güvenlik çözümlerini kapsıyor ve birçok kişinin ışıklı çağrı, hasta çağrı, hemşire çağrı ya da zil sistemleri olarak bildiği yenilikçi hoparlör sistemleriyle kaliteli konseptleri temsil ediyor.

Bunlara her büyüklükte tesisler için hoparlör sistemleri ve entegre faturalandırma sistemi içeren multimedya çözümleri ve yine örneğin yön duygusunu kaybeden insanların güvenliği için aktif RFID sistemleri ya da özel olarak günlük bakım için mükemmelleştirilmiş bağlantı cihazları olan DECT sistemleri de dahildir. ACKERMANN şirketine ait sistemlerin belirleyici özelliği, yüksek esneklik ve çok sayıda standartlaştırılmış bağlantı noktalarıdır. Bu sayede uzun yıllar güvenilir ve kullanıcının ihtiyaçlarına uyumlu bir kullanım mümkün olmaktadır. 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri ürünler bölümünden ya da www.ackermann-clino.com adresinden edinebilirsiniz.

Hızlı Bağlantılar

Müşteri Girişi

Oturum aç
Parolanızı mı unuttunuz?
Yeni Kayıt

ÖNEMLİ DUYURU

Yapı Malzemeleri Yönergesi (EU) No 89/106/EEC (CPD) yürürlükülten kaldırılmış ve Yeni Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (EU) No 305/2011 (CPR)  yürürlüğe girmiştir. Daha fazlası için!

Performans Bildirgelerine -Declaration of Performance (DOP)- buradan ulaşabilirsiniz!