Honeywell

» Choose Your Country
Honeywell Life Safety Austria

Markalar

ESSER by Honeywell

Bilindiği gibi güçlü bir marka, yakın ve kalıcı müşteri bağları için emin bir temel oluşturur. ESSER bu ölçütle, dinamik bir rekabet ortamında büyümeye devam etmek için mevcut potansiyeli kullanmaktadır. ESSER markası burada yenilikçi ve kaliteli yangından korunma sistemlerini temsil etmektedir. Biz size sektörde dengini arayan yoğunlaştırılmış bir bil-yap sunuyoruz.

35 yıldır yetkinlik, yenilikçilik ve tutarlı piyasa ve müşteri odaklı çalışma ESSER ürün markasının başarılı gelişimini ortaya koyuyor. Yangın algilama ve alarm tekniği alanındaki kapsamlı ürün programı münferit, kişisel olarak entegre edilebilen sistem hizmetlerini kapsar. Böylece her talep için en iyi şekilde birbirine uydurulmuş ürünlerle kişiye özel bir genel yangın koruma konsepti planlanıp uygulanabilir.

Novar GmbH şirketinin Honeywell tarafından Nisan 2005 tarihinde devralınmasından bu yana ESSER ürün markası dünya çapında lider bir kuruluşun bir parçasıdır.

AV Digital’in 2008 yılının başında Honeywell tarafından devralınmasıyla, ESSER ürün portföyü başka bir başarılı ürün alanı olan elektroakustik ses alarm ve anons sistemleri ve ile genişledi. Bu ürün serisinin çok gelişmiş yenilikleri sayesinde hedefe odaklı bilgi aktarımı ve en büyük bina komplekslerinde bile tahliye işlemleri yapılabiliyor.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri ürünler

bölümünden ya da www.esser-systems.com adresinden edinebilirsiniz.

Hızlı Bağlantılar

Müşteri Girişi

Oturum aç
Parolanızı mı unuttunuz?
Yeni Kayıt

ÖNEMLİ DUYURU

Lütfen sizde bulunan kayıtlı adresimizi güncelleyerek gelecekteki tüm yazışmalarımızın yeni adresmizi üzerinden yapılacağını, 1 Temmuz 2015 ve sonrasındaki yeni siparişlerinizle ilgili tüm faturaların yeni şirket ünvanı, adresi ve banka bilgileri ile hazırlanacağını unutmayınız!

Yapı Malzemeleri Yönergesi (EU) No 89/106/EEC (CPD) yürürlükülten kaldırılmış ve Yeni Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (EU) No 305/2011 (CPR)  yürürlüğe girmiştir. Daha fazlası için!

Performans Bildirgelerine -Declaration of Performance (DOP)- buradan ulaşabilirsiniz!